Gyvenamieji ir kitos paskirties karkasiniai namai

Gaminame ir statome medinius karkasinius namus pagal unikalią, suomių įmonės, karkasinių namų gamintojos KASTELLI,  technologiją. Mūsų pastatyti namai atitinka šiuolaikinius reikalavimus šiluminei varžai, kokybės ir ekonomiškumo reikalavimams. Mūsų darbo sritis – gyvenamieji ir įvairios paskirties karkasiniai namai

UAB „Danstemos statyba“ darbuotojų kvalifikacija garantuoja  darbų atlikimo kokybę, namo ilgaamžiškumą, optimalius statybos kaštus. Mūsų įmonės techninės priežiūros specialistai nuolat prižiūri statomų namų montavimo procesą, technologijų laikymąsi bei naudojamų medžiagų kokybę.

Mūsų atliekami darbai:

 • Juostinių-polinių pamatų įrengimas;
 • Karkasinių išorės sienų montavimas;
 • Sienų apšiltinimas;
 • Išorės apdaila;
 • Vidaus karkasinių pertvarų montavimas;
 • Lauko durų ir langų montavimas;
 • Stogų dengimas įvairiomis dangomis;
 • Stogo šiltinimas, pakalimas, lietaus nuvedimo sistemų montavimas;
 • Transportuojame medžiagas į objektą;
 • Suteikiame garantijas bei pogarantinę priežiūrą;
 • Atliekame gen.rangos darbus.

Ar karkasiniai namai ilgaamžiai ir šilti?

Karkasiniai namai – tai šiuolaikinis standartas, kurio populiarumas įgauna pagreitį. Dabar jau daugelis, spręsdami kokios konstrukcijos namą statyti, svarsto ir karkasinio namo statybos galimybę. Tačiau vis dar atsiranda abejojančių, ar karkasiniai namai gali būti patvarūs, ilgaamžiai, šilti ir ekologiški? Dažniausiai tokį nepasitikėjimą sąlygoja nepatyrę statybininkai,  technologijos nežinojimas ar įsisenėjusios mūrinės statybos tradicijos. 

Per savo patirtį ir praktiką mes atradome tai, kuo tikime, kas yra tvaru, patikima ir atliepia geriausius karkasinių namų statybos rezultatus. Todėl naudodami suomišką Kastelli technologiją galime pastatyti šiuolaikinius reikalavimus atitinkančius karkasinius namus.

Karkasinių namų privalumai

Dažnai dvejones išsklaido pasirinkimo privalumų žinojimas. Karkasiniai namai turi savų privalumų ir trūkumų. Lyginant su rąstiniais namais, karkasiniams namams reikia kelis kartus mažiau medienos, taip panaudojant šiltinimo medžiagas, jie daug kartų lengvesni, stabilesni, mažiau deformuojasi. Statant karkasinius namus reikalingi lengvesni ir atitinkamai pigesni pamatai. Juos montuojant nereikalinga sunkioji technika. Karkasiniai namai tinka bet kokioms klimatinėms zonoms. Kai šalta – jie gerai saugo šilumą, kai karšta – jie apsaugo nuo perkaitimo. Dėl gerų šiluminių savybių tokiuose namuose patartina įrengti rekuperaciją. Daugiau karkasinių namų privalumų rasite šiame straipsnyje. 

Šiame straipsnyje dalinamės karkasinių namų mitais. Paskaitykite ir sudarykite asmeninę nuomonę: https://danstema.lt/karkasiniai-namai-mitai/

Siųsti užklausą

Adresas: Kareivių g. 5 (Medžio centras – 91 sekcija, E korpusas), Vilnius
Tel. (8 – 611) 77361
El. paštas: danstema@danstema.lt