Šlaitinių stogų įrengimo darbai:

  • Įvairaus sudėtingumo stogų dengimas: betoninės ir keraminės čerpės, skarda, bituminės čerpės, gontai ir kitos dangos;
  • Stogų, kaminų skardinimas, stogo pakalimas, stoglangių ir lietaus nuvedimo sistemos montavimas, šiltinimo darbai;
  • Stogų renovacija, įskaitant kultūros paveldo objektus;
  • Stogų būklės įvertinimas bei konsultacija renkantis stogo dangą ir stogo priedus;
  • Suteikiame garantijas bei pogarantinę priežiūrą;
  • Atliekame stogų dengimo darbų techninę priežiūrą.

Šlaitinių stogų montavimas

Stogas – viena pagrindinių ir matomiausių  pastato dalių, todėl jis turi būti  tvirtas, gražus ir saugoti statinį nuo atmosferos kritulių, saulės, temperatūros pokyčių, vėjo, triukšmo. Stogo konstrukcija, nuolydis, dangos rūšys ir naudojamos medžiagos parenkami atsižvelgiant į klimatines sąlygas, architektūrinius reikalavimus, pastato paskirtį ir kitus kriterijus. Individualių gyvenamųjų namų stogai dažniausiai būna šlaitiniai. Įrengiant tokį stogą naudojamos lakštinės bei vienetinės stoginės medžiagos. Jos dedamos ant grebėstų arba paklotų lygiomis eilėmis. Įrengimo metu turi būti daromi reikiamo dydžio vėdinimo oro tarpai su oro leidžiančiomis angomis karnizuose ir orą išleidžiančiomis angomis kraigo zonoje.

Mūsų atlikti darbai:

Stogo funkcija ir šlaitinių stogų tipai

Stogas – tai pastato architektūrinė dalis, atliekanti hidro- ir dažnai termoizoliacijos funkciją. Montuojant mansardinį aukštą, stogas atlieka ir apdailos funkciją. Jį sudaro medinė gegnių konstrukcija, hidro-, termoizoliacija, vėdinimo sistema, lietaus nuvedimo sistema, sandarinimo elementai, na ir pati stogo danga. Gegnių konstrukcijos sudaro pasvirusias plokštumas, vadinamas stogo šlaitais – taip šlaitiniai stogai ir gavo savo pavadinimą. Viršutinė stogo dalis, kuri leidžia apsaugoti pastatą nuo išorinių klimatinių veiksnių ir atmosferos poveikio vadinamas stogo danga.

Šlaitiniai stogai būna skirtingų tipų (vienšlaitis, dvišlaitis, piramidės formos ir kt.). Priklausomai nuo namo dizaino, poreikio ir idėjos, parenkamas stogo tipas. Visų stogų montavimas prasideda nuo gegnių montavimo. Stogo gegnynas turi tolygiai paskirstyti kritulių, vėjo ir stogo svorio apkrovas ant nešančiųjų atramų. Reikia apskaičiuoti jo patvarumą taip, kad išlaikytų maksimalias apkrovas, atsižvelgiant į tai, kad su laiku šie duomenys turi tendenciją didėti. Plačiau apie šlaitinius stogus ir jų tipus skaitykite čia.

Šlaitiniai stogai - montavimo išlaidos ir terminas pagal išankstinį susitarimą

Atsižvelgiant į namo architektūrinį projektą šlaitiniai stogai vis dėl to reikalauja individualaus rizikų įvertinimo. Mes pateikiame išsamias rekomendacijas, įvertinimą ir stogo montavimo terminus. Montuojant stogus laikomės susitarimo, todėl galėsite užtikrintai planuoti savo išlaidas ir laiką.

Siųsti užklausą

Adresas: Kareivių g. 5 (Medžio centras – 91 sekcija, E korpusas), Vilnius
Tel. (8 – 611) 77361
El. paštas: danstema@danstema.lt