DANSTEMOS STATYBA – geriausiai stogdengiai Lietuvoje

Lietuvos statybos rinkoje dirbame jau nuo 1998  metų ir esame LR aplinkos ministerijos atestuota įmone. UAB “Danstemos statyba” – MONIER,WIENERBERGER ir KNAUF INSULATION partneriai ir stogdengių klubo nariai. 2011 ir 2013 metais gavome titulą – geriausi stogdengiai Lietuvoje. Mūsų tikslai – darbų kokybė, operatyvumas, atsižvelgiant  į užsakovo poreikius ir reikalavimus, darbus visada atlikti numatytu laiku. Atliekame visus stogų įrengimo, karkasinės statybos, ventiliuojamų fasadų ir kultūros paveldo darbus. Atliekame šiltinimo darbus biria Knauf Supafil vata. Esant poreikiui, bendradarbiaujama bei paslaugos teikiamos ir kitų įmonių kuruojamuose projektuose.

Per šiuos metus subūrėme specialistų būrį, kuris atlieka statybos darbus bei komplektuojame statybines medžiagas stogo montavimo darbams. Mūsų darbuotojai nuolat tobulinasi, domisi naujovėmis, dalyvauja seminaruose, todėl galime klientams suteikti patikimą, kokybišką, greitą ir profesionalų  aptarnavimą.

Senamiestyje Vingrių g. vykdytų stogo darbų II etapas.
Troskunu vienuolynas
Senamiestyje Vingrių g. vykdytų stogo darbų II etapas.
Ketonas

UAB „DANSTEMOS STATYBA“ – STOGO DENGIMAS, APŠILTINIMAS IR SKARDINIMAS

Dažniausiai žmogaus būtis tapatinama su gyvenamąja vieta arba būstu, kurio viena iš pagrindinių dalių yra stogas, apsaugantis nuo neigiamo aplinkos poveikio. Mūsų įmonės pagrindinė specializacija ir yra stogo dengimas, apšiltinimas bei skardinimas. Kvalifikuotai ir profesionaliai atliekame šiuos darbus, taikydami tik praktiškai išbandytas technologijas, naudodami kokybiškas ir tam darbui skirtas medžiagas, suteikdami ilgalaikes garantijas. Sąžiningai įvertiname paslaugų kainą ir riziką, nežadame, ko negalime atlikti ir atliekame viską, ką pažadėjome. Esame paslaugūs, padedame išspręsti net ir nedideles statybos, ar remonto problemas. Turime patirties, nes daugiau, kaip 20 metų tęsiame garbingas Lietuvos stogdengių tradicijas. Mūsų išskirtinis bruožas – elgtis taip, kaip norėtume, kad su mumis būtų elgiamasi. 

Bendrovės  techninis personalas puikiai išmano stogo dangų ir dengimo technologijų  ypatybes, todėl  pasiruošęs  įvertinti ir  parinkti geriausią stogo dengimo variantą.

Kviečiame užpildyti užsakymo formą su jūsų poreikiais ir pageidavimais. Mes mėgstame iššūkius, todėl neatsisakome sudėtingų darbų, o priešingai – randame efektyviausius sprendimus.

Įmonės atestatai